یک خرید لذت بخش با سرنا بیت

هدف ارائه بیت حرفه ای

سرنا بیت به منظور کمک و حمایت از خواننده ها و علاقمندان به موسیقی شروع به ساخت بیت (آهنگ بیکلام) در انواع سبک های مختلف با قیمت بسیار پایین کرده است. این کار برای کمک به علاقمندانی که تازه شروع به فعالیت در زمینه موسیقی کرده اند که توان و تجهیزات لازم جهت تولید یک اثر با نام خود را ندارند انجام شده است تا خواننده های جوان و با استعداد برای شروع هزینه های سنگین رو متحمل نشوند و قبل از شروع حرفه ای تجربه ی اساسی کسب کنند.
تمامی بیت های موجود در این وبسایت به صورت تخصصی و کارشناسی شده توسط گروه تولید تهیه شده اند تا بهترین کیفیت را تجربه کنید.
 ✅ تمامی بیت ها به صورت کاملا میکس و مستر شده و با فرمت Wave میباشند.

پرسش های متداول

بیت (موزیک بی کلام) ، به آهنگی گفته می شود که وکال یا کلام ندارد و آماده است تا خواننده ،شعر و ملودی اختصاصی خود را روی آن آماده و ضبط کند.

1️⃣ از مزایای اصلی تهیه بیت حرفه ای ، صرفه جویی در هزینه های بالای ساخت و تنظیم موزیک میباشد. در مارکت فعلی موزیک ایران هزینه تنظیم اخصاصی موزیک با کیفیت عالی از حداقل ۱۰ میلیون تومان شروع میشود اما شما در سرنا بیت میتوانید همان کیفیت تنظیم را در قالب بیت با هزینه های بسیار پایین تر تهیه کنید.

2️⃣ از مزایای دیگر بیت میتوان به ارزیابی صدای خود در شروع راه اشاره کرد. همانطور که میدانید به دلیل تنوع سبک ها و سلیقه های متنوع در موسیقی تشخیص سبک و استایل درست در شروع راه برای شما دشوار است و بدین منظور تمرین و تولید در انواع سبک ها شما را بیشتر در پیدا کردن استایل خود کمک بسیاری میکند

3️⃣ همچنین تعداد متنوع موزیک و استایل به شما امکان رزومه سازی میدهد که این امر در هنگام مذاکره با تهیه کنندها و مدیر برنامه ها جلوه بهتری و حرفه ای تری از شما نشان خواهد داد.

خیر، در اصل بیت یک محصول اشتراکی جهت صرفه جویی در هزینه ها میباشد تا شما هزینه یک کار اختصاصی با مبلغ حداقل ۱۰ میلیون را پرداخت نکنید. اما محدودیت هایی در سرنا بیت بر خلاف دیگر سایت های فروش بیت وجود دارد و بعد از رسیدن به حد نصاب ۳ فروش از سایت حذف خواهد شد.
همچنن شما میتوانید با تهیه ترانه و ملودی اختصاصی استایل و سبک خود را روی هر کدام از بیت ها پیاده کنین و جای هیچ نگرانی از تکراری بودن کار خود نداشته باشین.
همچنین در سرنا بیت این امکان فراهم شده که بنا به درخواستتان میتوانید بعد از خرید لاین ملودی ساز زنده را حذف شده تحویل بگیرد و ملودی با ساز جدید روی بیت خود ضبط کنید.

اصلا نگران این موضوع نباشید سرنا بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بعد از خرید بیت ترانه و ملودی اختصاصی خود را سفارش دهید و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ترانه و ملودی اختصاصی خود را رو بیت خریداری شده تحویل بگیرید. 

✅ برای سفارش ترانه و ملودی بعد از خرید بیت با شماره 09117709281 تماس بگیرید.

بعد از ضبط وکال دلخواهتون روی بیت خریداری شده میتونید این کار رو به مجموعه حرفه ای سرنا بیت بسپارید. با تماس با شماره 09117709281 میتونید سفارش میکس و مستر وکالتون روی بیت رو انجام بدید.

در این مورد کاملا آزادانه میتونید تصمیم بگیرید و میتونید نام سرنا بیت یا محمد عمادی و حتی نام خودتون رو بزنید.

بیت پاپ آماده

تمامی بیت های موجود در این وبسایت به صورت تخصصی و کارشناسی شده توسط گروه تولید تهیه شده اند تا بهترین کیفیت را تجربه کنید.